O nas

NASZA  FIRMA - MOBILNA TECHNOLOGIA BEZPIECZEŃSTWA  OD 2005 ROKU

Od ponad 15 lat  TSL Elektronik Sp. z o.o.  jest renomowanym producentem innowacyjnych, certyfikowanych i niezawodnych technologii bezpieczeństwa, co czyni nas jednym z liderów rynku w dziedzinie technologii sygnalizacji alarmowej. Gwarantujemy najwyższą jakość , produkujemy nasze produkty wyłącznie na terenie UE.

Lider rynku w dziedzinie technologii sygnalizacji alarmowej.

TSL Elektronik Sp. z o.o.  jest jednym z wiodących producentów urządzeń sygnalizacji alarmowej opartych na GSM. Prawie 20 lat doświadczenia w tej dziedzinie czyni nas nieodzownym partnerem w zakresie serwisu, sprzedaży i indywidualnych adaptacji. Wspieramy naszych klientów w całej Europie.

Nasz START

3-przyciskowy telefon z łatwą obsługą

TSL Elektronik  Sp. z o.o. opracowuje i produkuje urządzenia elektroniczne od ponad piętnastu lat. Jesteśmy również zainteresowani opracowywaniem i wytwarzaniem produktów dla stron trzecich. Czekamy na Państwa zapytanie.

Nasz zespół

Nasze wartości

Godni zaufania

Firma  TSL Elektronik sp. z o.o.  utrzymuje oparte na zaufaniu relacje ze swoimi partnerami ze wszystkich sektorów gospodarki.

Nasz zespół umożliwia partnerom firmy zaspokojenie potrzeb swoich klientów w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb i skuteczny. Ogromne zaangażowanie wszystkich członków naszego zespołu  partnerzy firmy odczuwają to na co dzień. 

Razem: Rozwój

Dla nas najważniejszymi wartościami są: orientacja na wydajność, kreatywna wola, orientacja na klienta, duch zespołu, zaufanie, uznanie i pasja. Wartości te opisują, jak pracujemy i co chcemy prezentować  zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Państwo  dajecie  nam orientację w naszych codziennych zachowaniach i działaniach w kontaktach z kolegami, partnerami i klientami. 

Ciągłe pogłębianie wiedzy 

Poprzez wzrost, ciągłe uczenie się i rozwój osobisty pomagamy wszystkim pracownikom, klientom i partnerom nadal odnosić sukcesy w przyszłości. Dlatego promujemy i rzucamy wyzwanie wszystkim pracownikom indywidualnie zgodnie z ich mocnymi stronami i talentami. Wspieramy ich w rozwoju  na różne sposoby, ponieważ znajomość własnych umiejętności i talentów jest kluczem do sukcesu i satysfakcji.